Curriculum vitae

De Block, Maggie, Celine, Louise
Geboren op 28 april 1962 te Merchtem
Gehuwd met Luc Asselman en moeder van Julie en Jan

Politiek

  • 11 oktober 2014 – heden: Minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid
  • 25 juli 2014 – 11 oktober 2014: Minister van Justitie, belast met Asiel en Migratie, Maatschappelijke Integratie en Armoedebestrijding
  • 6 december 2011 – 25 juli 2014: Staatssecretaris voor Asiel en Migratie, Maatschappelijke Integratie en Armoedebestrijding.
  • 1999 – 2011: Volksvertegenwoordiger voor het arrondissement Brussel-Halle-Vilvoorde
  • 2010 – 2011: Voorzitter commissie Infrastructuur
  • Ondervoorzitter en Vast Lid van de Commissie voor de Sociale Zaken
  • 2003 -2007: Gewezen Secretaris van de Kamer van Volksvertegenwoordigers
  • Plaatsvervangend Lid van de Commissie voor de Comptabiliteit
  • Plaatsvervangend Lid van de Commissie voor de Verzoekschriften
  • Plaatsvervangend Lid van het Adviescomité voor Maatschappelijke Emancipatie
  • Plaatsvervangend Lid van de Bijzondere Commissie belast met het onderzoek naar de veiligheid van het spoorwegennet in België naar aanleiding van het dramatisch treinongeval in Buizingen

Studies

  • 1980: Humaniora – Latijn-Wetenschappern (Koninklijk Atheneum te Laken)
  • 1988: Doctor in de Genees-, Heel- en Verloskunde – Grote Onderscheiding (Vrije Universiteit van Brussel)
  • 1991: Erkend huisarts (VUB)

Beroep

  • 1988 – heden: Huisarts
  • 1991 – heden: Erkend huisarts
  • Stagemeester voor artsen in opleiding aan de Vrije Universiteit Brussel

Vrije tijd

Reizen, zwemmen, lezen en gezellig tafelen met familie en vrienden